5 PATARIMAI, KĄ VEIKTI, PATEKUS Į EISMO SPŪSTĮ

Tinklaraštis

Baisiai nemalonu yra įstrigti eismo spūstyse. Nors net neabejojame, kad dauguma jūsų mėgsta vairuoti, tačiau tikrai niekas nemėgsta sėdėti automobilyje, įstrigusiame eismo spūstyje. Niekas nepadarys laukimo laiko mažiau varginančiu, tačiau galite pabandyti iš tų tuščių minučių (tikėkimės, ne valandų), praleistų be darbo, išspausti šiek tiek produktyvumo. Nežiūrėkite į sustojusią kelionę į darbą kaip į laiką, praleistą plieniniuose spąstuose be vilties ištrūkti. Laikykite tai laiku, praleistu atskirai nuo išorinio pasaulio streso, savo šildomoje ir (arba) kondicionuojamoje šventovėje. Tai gali būti laikas, skirtas savęs tobulinimui, apmąstymams ar net pailsėjimui. Štai keletas dalykų, kuriuos galima nuveikti įstrigus spūstyje.

1. Paskaitykite knygą. Taip, perskaitėte teisingai. Kalbame apie knygą: ne apie geriausių katinų video grojaraštį, ne Instagram įrašą apie kokią nors naujieną, o apie tikrą knygą. Kiekvieną dieną į mus iš begalinio blizgančių ekranų parado plūsta tiek daug informacijos, kad lengva ištisas savaites neskaityti nieko svarbaus. Todėl, jeigu atsitinka taip, kad įstringate spūstyje, arba žinote, kad kažkurį laiko tarpą reikės praleisti eisme važiuojant į darbą arba grįžtant iš jo – vežiokitės automobilyje knygą. Ir gal užduotis „Viena knyga per mėnesį“ nebeatrodys tokia neįveikiama kaip iki šiol.

2. Susitvarkykite automobilio vidų. Žinoma, mes nepropaguojame šiukšlinimo, tačiau, laukdami, kol baigsis spūstis, galite pradėti tvarkyti šiukšles savo automobilyje, kad jas būtų galima efektyviau išmesti. Galbūt per tą laiką, kai stovite spūstyje, galite apžiūrėti visą automobilį ir viską, kas yra po sėdynėmis. Ir paėmę kelis maišeliu surūšiuoti šiukšles išmetimui. O gal per tą laiką po kuria nors sedyne rasite ir kokį nors seniai pamestą daiktą.. Bet kuriuo atveju, šį laiką galite panaudoti susitvarkyti automobiliui ir nereikės tam skirti papildomo laiko grįžus namo. Ypatingai po to, kai jau sugaišite papildomai laiko stovėdami eismo spūstyse.

3. Paskambinkite, kam visą dieną atidėliojote. Mamai? Advokatui? Nepatenkintam priekabiam klientui? Ar gali būti geresnis laikas daryti tai, ko nenorite, nei tada, kai esate įstrigęs vietoje, kurioje nenorite būti. Esame įsitikinę, kad reikia kuo daugiau nepatogumų sutalpinti į nedidelius laiko gabalėlius, kad likusi dienos dalis būtų mažiau įtempta. Jei vis dar turite kokių nors daiktų buvusiojo namuose arba turite paskambinti savo advokatui, tai taip pat būtų puikus metas jiems paskambinti.

4. Pergalvokite patirtas nesėkmės. Ar tai būtų dienos, ar gyvenimo nesėkmės, visi jų turime, ir visi jų patiriame. Daugybė saviugdos guru turbūt nepalaikytų šios idėjos, tačiau, kodėl to nepadarius, kai nieko kito neveikiate, o ne 3.30 val. ryto, kai bandote sugriebti paskutines kelias brangias miego valandas prieš dar vieną įtemptą darbo dieną. Mes nesiekiame priversti jus pulti į neviltį, tik siūlome šiek tiek geriau suplanuoti savo neviltį.

5. Pamedituokite. Šiais laikais, kai visi dirbame sparčiu tempu, svarbu rasti šiek tiek erdvės atsikvėpti. Dėl pastarųjų kelerių metų technologinės pažangos mums liko labai mažai pasiteisinimų, kodėl negalime iš karto reaguoti į telefono skambučius ir elektroninius laiškus. Paskutinis puikus pasiteisinimas yra “aš vairavau”. Išnaudokite tai savo naudai ir kelioms minutėms užsidarykite laukdami, kol eismas vėl suintensyvės. Jei vis dėlto užmigsite, nesijaudinkite: pikti automobilių garsiniai signalai ir įnirtingos keiksmažodžių virtinės sugrąžins jus atgal į žemę, sudrumsdamos atrastą vidinę ramybę ir vėl įsukdamos į eismo lenktynes.

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!