5 PRIEŽASTYS KODĖL KELIONĖ AUTOBUSU YRA GERIAU NEI VAIRUOTI PAČIAM

Tinklaraštis

Kuro kainoms kylant kaip ant mielių ir keičiantis kaip važinėjant amerikietiškais kalneliais, vis daugiau gyventojų ir kelionių mėgėjų atsigrežia į keliones autobusais. Visų pirma, labai vilioja mintis išsinuomoti autobusą ir kur nors nuvažiuoti smagiai praleisti laiką kartu su kompanija, bendradarbiais, giminaičiais, kuomet visais yra pasirūpinama, vairuoti nereikia, o vairuotojas nuveža, kur pageidauja keliaujantis kolektyvas bei kantriai laukia visuomet prie autobuso, vasarą įjungdamas kondicionierių, kad sugrįžusiems keleiviams būtų vėsiau keliauti, o žiemą – pašildydamas autobusą, kad už lango pučiant žvarbiam vėjui, kelionė autobusu būtų šilta, patogi ir jauki. Tačiau yra ir nemažai kitų priežasčių, kodėl verta išbandyti keliones užsakomaisiais reisais.

Sutaupymas kurui. Ne jokia naujiena, kad išsinuomavus autobusą, nereikia važiuoti su savais automobiliais ir sutaupoma nemažai kuro. Kuro kainoms ir išlaidoms didėjant, net anksčiau kurui pinigų neskaičiuodavę keliautojai pamažu pradeda dairytis autobusų ir mikroautobusų nuomos, kadangi tokiu būdu gali keliauti į suplanuota kelionę viena transporto priemone, taip sutaupydami nemažai pinigų kurui.

Nereikia vairuoti. Net neabejojame, kad labai dažnai iškylanti problema važiuojant į bendras keliones su draugų ir bendradarbių kompanijomis – vairuotojo klausimas. Kaip žinia, nedažnas nori vairuoti ir sutinka būti vairuotojo vaidmenyje, kai kiti poilsiauja ir mėgaujasi kelione. Visi nori kelionėje ilsėtis ir mėgautis laisvu laiku, nestebėti eismo, nesekti, kur važiuoti ir ar teisingame kelyje yra, o atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis laisvu laiku kelyje, kurio kasdienybėje dažniausiai nebūna taip pat, kai reikia sėsti už vairo pačiam kiekvieną dieną. būti vairuotojo vaidmenyje, kai kiti poilsiauja ir mėgaujasi kelione. Visi nori kelionėje ilsėtis ir mėgautis laisvu laiku, nestebėti eismo, nesekti, kur važiuoti ir ar teisingame kelyje yra, o atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis laisvu laiku kelyje, kurio kasdienybėje dažniausiai nebūna taip pat, kai reikia sėsti už vairo pačiam kiekvieną dieną.

Mažiau automobilio priežiūros rūpesčių. Renkantis keliones autobusais ar mikroautobusais ir nuomojantis transportą pasirinktai kelionei, nukrenta dalis rūpesčių nuo automobilių priežiūros dėl daug prisuktų kilometrų. Mažiau vairavimo reiškia mažiau tepalų keitimo, filtrų keitimo ir bendros automobilio techninės priežiūros darbų. Laikui bėgant sumažėja ir techninės priežiūros išlaidos ir ne taip smarkiai dėvisi automobilis.

Mažiau streso. Niekas nenori patirti eismo streso, išvažiavęs į kelionę. Visi nori mėgautis kompanija, ramiu vaizdu pro langą, ar tiesiog naršyti internete, turint laisvo laiko, kai nereikia vairuoti ir dalyvauti eisme. Nebereikia peržiūrėti navigacijos ir maršrutų, peržiūrint, ar pakeliui į kelionės tikslą nesusidarė spūstys ar neatsitiko avarijos. Galima ramiai važiuoti, kalbėtis su kartu važiuojančiais keleiviais, smagiai leisti laiką ar tiesiog, užsidėjus ausines, užsimerkti ir ramiai klausytis specialiai kelionei susikurto dainų rinkinio.

Nereikia rūpintis automobilių stovėjimo aikštele. Niekam nepaslaptis, kad vykstant į kelionę, ar tai būtų vienos dienos ekskursija į kitą Lietuvos miestą, ar kelių dienų kelionė į užsienį – automobilių stovėjimo rūpestis visada ateina į mintis. Ne tik dėl stovėjimo išlaidų, bet ir kur reikės surasti vietą pasistatyti automobilį, kiek kainuos, ar bus vietų? O jeigu nebus, kur reikės važiuoti tada..? Nepažįstame mieste, o yoač – nepažįstamoje šalyje, tai gali sukelti nemažai streso. Pasirinkus autobusų nuomą ir keliaujant autobusu, šis galvos skausmas nebetenka galios, kadangi visi autobuso ar mikroautobuso stovėjimo rūpesčiai priklauso vairuotojams, kurių darbas – pasirūpinti, kad jūs galėtumėte išlipti kiek galima arčiau pasirinkto kelionės objekto ar taško. Ir tokiu būdu, jums telieka mėgautis kelione, laiku, kurį praleidžiate su draugais, šeimos nariais ar bendradarbiais, klausytis gido pasakojimų ir lankyti naujas vietas, be galvojimo, ar į gerą vietą pasistačiau automobilį ir grįžęs ar nerasiu ant jo stiklo užklijuoto baudos lapelio.

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!