Tinklaraštis

SVEIKATOS DRAUDIMAS, KAD KELIONĖJE JAUSTUMĖTĖS SAUGUS!

SVEIKATOS DRAUDIMAS, KAD KELIONĖJE JAUSTUMĖTĖS SAUGUS!

Net neabejojame, jog sutiksite su teiginiu, kad sveikata – didžiausias mūsų turtas. Ja rūpinamės ir saugojame kasdien. Neišimtis ir kelionė. Pasirūpinti sveikata kelionėje – būtina, nes sveikatos sutrikdymai užsienyje - pačios nemaloniausios situacijos, galinčios sugadinti visas jūsų atostogas ir paploninti piniginę nemažomis neplanuotomis išlaidomis. Kam nors atsitikus svečioje šalyje, bus tikrai ne laikas naršyti internete ir ieškoti pagalbos svetimomis kalbomis. Bus reikalingas tik vienas telefono numeris, esantis ant jūsų draudimo poliso.

KELIONĖ – SIURPRIZAS GIMTADIENIO PROGA

KELIONĖ – SIURPRIZAS GIMTADIENIO PROGA

Kaip dažnai susiduriate su klausimu „Ką padovanoti“? Nežinau, kaip jūs, bet mes – nuolatos. Ir visuomet norisi padovanoti ką nors įsimintino. Kas išliktų ilgam ir primintų smagų laiką ir gražius prisiminimus. Šiandien mes turime jums pasiūlymą – padovanokite gimtadienio proga KELIONĘ!

PRIVATŪS PERVEŽIMAI – IR ĮMONĖMS, IR UŽSIENIO SVEČIAMS

PRIVATŪS PERVEŽIMAI – IR ĮMONĖMS, IR UŽSIENIO SVEČIAMS

Jeigu ieškote saugaus, patogaus ir nebrangaus pervežimo, metas išbandyti mūsų privačius pervežimus lengvaisiais automobiliais su asmeniniu vairuotoju. Jums nereikės rūpintis vairavimu, galimomis eismo spūstimis ar baimintis, kad pavėluosite. Leiskite mums pasirūpinti jūsų kelione!

MŪSŲ MĖGSTAMIAUSIA VASAROS KRYPTIS

MŪSŲ MĖGSTAMIAUSIA VASAROS KRYPTIS

Tik sunkieji koronos metai privertė mus 2 metus nevyktį savo mėgstamiausią vasaros tašką –Helsinkį. Jau daug metų nemažai mūsų autobusų visas vasaras leidžia Helsinkyje, važinėdami su Pietų Korėjos, Kinijos, Indijos, Tailando turistais. Šiemet, po dviejų metų ilgos pertraukos, 3 mūsų autobusai pagaliau vėl riedėjo gražiomis Helsinkio gatvėmis.

UAB ČEGMIRA – JŪSŲ SEZONO TRANSPORTO PARTNERIS!

UAB ČEGMIRA – JŪSŲ SEZONO TRANSPORTO PARTNERIS!

Sporto sezono metu svarbu daug dalykų. Treniruotis yra svarbu, turėti gerą komandą yra svarbu.Suprasti vieniems kitus siekiant bendro tikslo – ypatingai svarbu. Tačiau taip pat svarbus dalykas yra ir kasdienė rutina, treniruotės, rungtynės ir kiti kasdieniai dalykai. Išvykos į rungtynes gali būti pakankamai įtemptos, net negalvojant apie kelionę.