UAB ČEGMIRA – JŪSŲ SEZONO TRANSPORTO PARTNERIS!

Naujienlaiškiai

Labas!

Sporto sezono metu svarbu daug dalykų. Treniruotis yra svarbu, turėti gerą komandą yra svarbu.Suprasti vieniems kitus siekiant bendro tikslo – ypatingai svarbu. Tačiau taip pat svarbus dalykas yra ir kasdienė rutina, treniruotės, rungtynės ir kiti kasdieniai dalykai. Išvykos į rungtynes gali būti pakankamai įtemptos, net negalvojant apie kelionę.

Kuriant spektaklius, ruošiantis šokių varžyboms, organizuojant muzikantų ir aktorių renginius –iškyla daug organizacinių klausimų. Ir nors visas dėmesys yra sutelkiamas į pasirodymus ir šokių, pasirodymų, muzikos kūrimą, kad ir kokį scenos meną puoselėtumėte, ne mažiau svarbu yra turėtisavo auditoriją, kuriai galėtumėte parodyti, ką sugebate. Ir esame tikri, kad sezono tvarkaraštis ar konkursai gali pareikalauti ne mažiau pastangų nei nuolatinės ir nesibaigiančios treniruotės.

Pasirinkite mus savo sezono partnerius ir vieną rūpestį mes išimsime jums iš mintimis perkrautų galvų. Mes pasirūpinsime jūsų transporto poreikiais ir jums nereikės galvoti apie keliones, kad ir kur jums reikėtų važiuoti sezono metu. Patogus autobusas, punktualumas, vairuotojai, žinantys, kur važiuoti, blogas oras… Na, gerai, mes negalime pasirūpinti oro sąlygomis, bet mes tikrai galime padėti jums suplanuoti jūsų sezono keliones.

Rinkitės mus ir galbūt mes tapsime jūsų sezono pergalių slaptuoju ginklu!

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!