MŪSŲ MĖGSTAMIAUSIA VASAROS KRYPTIS

Tinklaraštis

Labas!

Tik sunkieji koronos metai privertė mus 2 metus nevyktį savo mėgstamiausią vasaros tašką –Helsinkį. Jau daug metų nemažai mūsų autobusų visas vasaras leidžia Helsinkyje, važinėdami su Pietų Korėjos, Kinijos, Indijos, Tailando turistais. Šiemet, po dviejų metų ilgos pertraukos, 3 mūsų autobusai pagaliau vėl riedėjo gražiomis Helsinkio gatvėmis.

Helsinkis – tai kryptis, kuriai UAB Čegmira skiria daugiausia dėmesio vasarą, kadangi vasarai ten išleidžiame bent trečdalį savo autobusų parko. Per tiek metų labai pamėgome šį miestą, tiek dirbantieji ofise Kaune, tiek vairuotojai, išvažiuojantys visai vasarai į Suomijos sostinę.

Mūsų vairuotojas Ignas buvo tas, kuris iš Helsinkio pargįžo paskutinis. Iki spalio vidurio kas dieną veždavęs Azijos turistus ir beveik pats tapęs gidu, Helsinkyje suskaičiavo jau trečią vasarą. Ir su nekantrumu laukia kitos vasaros, kai galės ten sugrįžti!

Ir jeigu jums atsitiks taip, kad keliausite aplankyti šį puikų miestą ir turėsite klausimų – parašykite mums elektroninį laišką arba paskambinkite ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Kokios yra pagrindinės lankytinos vietos, kur skaniausia pavalgyti, kur yra nuo 1891 (!) metų veikianti Fazer šokolado fabriko (kuris, beje, taip pat yra Helsinkyje ir priima į labai skanias ekskursijas) kavinė į kurią nenueiti kavos ir deserto būtų tikra nuodėmė.. Atsakysime į visus jūsų klausimus apie Helsinkį, o jūsų paprašysime tik paminėti mus geru žodžiu ir perduoti linkėjimus mūsų Helsinkį mylinčiam vairuotojui Ignui 🙂

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!