PRIVATŪS PERVEŽIMAI – IR ĮMONĖMS, IR UŽSIENIO SVEČIAMS

Naujienlaiškiai

Labas!

Jeigu ieškote saugaus, patogaus ir nebrangaus pervežimo, metas išbandyti mūsų privačius pervežimus lengvaisiais automobiliais su asmeniniu vairuotoju. Jums nereikės rūpintis vairavimu, galimomis eismo spūstimis ar baimintis, kad pavėluosite. Leiskite mums pasirūpinti jūsų kelione!

Jeigu jums reikia nuvykti į paskaitas, seminarus, konferencijas ir oro uostus – leiskite mūsų asmeniniam vairuotojui jus ten nuvežti. Tiesiog atsiųskite mums savo užklausą, užsisakykite mūsų automobilius su vairuotoju ir atsipalaiduokite, o mes pasirūpinsime jūsų kelione.

Mūsų vairuotojai saugiai, greitai ir patikimai nuveš jus ten, kur reikia. Mes esame čia, kai turite verslo susitikimą ar tiesiog norite nuvykti į vietinę kavinę. Automobilių pervežimas su asmeniniu vairuotoju – tai greičiausias, lengviausias ir patogiausias būdas pasiekti kelionės tikslą.

Mūsų vairuotojai pasitiks Jus Jūsų namuose ar biure ir lengvai bei patogiai nuveš tiesiai į bet kurią norimą miesto vietą – paskaitas, seminarus, oro uostus.Mūsų asmeniniai vairuotojai užtikrins profesionalų, mandagų ir saugų pervežimą į įvairias paskirties vietas, todėl į jas atvyksite pailsėję. Keliaukite ten, kur reikia, iš taško A į tašką B, ir pamirškite, kad reikia vairuoti patiems arba laukti taksi. Naudodamiesi mūsų pervežimo automobiliu su asmeniniu vairuotoju paslauga, būsite saugiai ir patogiai nuvežti į bet kurią vietą.

Iki pasimatymo kelionėse

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!