MOKYKLOS KELIONĖ – PUIKUS BŪDAS PRALEISTI RUDENS ATOSTOGAS

Naujienlaiškiai

Labas!

Atostogos – neabejotinai mėgstamiausias vaikų žodis ir lažinamės, nerastumėte nei vieno moksleivio, kuris pasakytų, kad nelaukia atostogų. O trumpos rudens arba pavasario atostogos yra puikus būdas trumpam išvažiuoti. Be to, atostogų kelionė su klase – puikus būdas pakeisti klasės aplinką ir geriau pažinti klasiokus. Galime padėti jums suorganizuoti mokykloms skirtą kelionę, kurios idėja – kartu pažinti naujas vietas ir padėti mokytojams padėti savo vaikams geriau pažinti vieniems kitus.Įsivaizduokite – moksleiviai visi kartu galėtų patirti naujų įspūdžių.

Įsivaizduokite – kartu jie pamatytų naujas vietas, kartu praleistų laiką ir atsipalaiduotų nuo mokslų.. Jūs galite padėti savo mokiniams paversti šį nuotykį tikrove, nesvarbu, ar tai būtų tarptautinė, ar vietinė kelionė, mes galime paversti tai nepamirštama kelione, kupina linksmybių ir prisiminimų ir, be jokios abejonės, visi bus saugiai nuvežti ir parvežti patogiu, gražiu autobusu.

Suprantame, kad priversti vaikus geriau pažinti vienas kitą, užmegzti ryšį ir norą grįžti į mokyklą nėra lengva. Mūsų tikslas – padėti jums kurti draugišką bendruomenę kiekvienoje mokykloje ir užtikrinti, kad atitiktume visų savo klientų, tiek mažų, tiek didelių, reikalavimus. Siūlome transportą visiems jūsų poreikiams, kad galėtumėte sukurti nuostabius kelionių įspūdžius, kurie jaudina, linksmina ir sukuria vaikams įdomių mokymosi akimirkų per smagias veiklas.

Iki pasimatymo kelionėse!

www.savasautobusas.lt

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!