SVEIKATOS DRAUDIMAS, KAD KELIONĖJE JAUSTUMĖTĖS SAUGUS!

Naujienlaiškiai

Labas!

Net neabejojame, jog sutiksite su teiginiu, kad sveikata – didžiausias mūsų turtas. Ja rūpinamės ir saugojame kasdien. Neišimtis ir kelionė. Pasirūpinti sveikata kelionėje – būtina, nes sveikatos sutrikdymai užsienyje – pačios nemaloniausios situacijos, galinčios sugadinti visas jūsų atostogas ir paploninti piniginę nemažomis neplanuotomis išlaidomis. Kam nors atsitikus svečioje šalyje, bus tikrai ne laikas naršyti internete ir ieškoti pagalbos svetimomis kalbomis. Bus reikalingas tik vienas telefono numeris, esantis ant jūsų draudimo poliso.

Skirtingai nei automobilių, ar namų draudimas, kiekvienas kelionių draudimas yra unikalus ir priklauso nuo kelionės detalių. Geriausias polisas padengia tik tai, ko jums reikia, ir jo kaina atitinka jūsų biudžetą. Susisiekite su mumis ir mūsų įmonės draudimo brokerė galės palyginti įvairių draudimo kompanijų teikiamus pasiūlymus, surasti palankiausią ir geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kelionės draudimo variantą.

Patikimas kelionių draudimo polisas su medicinine apsauga pasirūpins medicinine priežiūra ir susijusiomis išlaidomis, įskaitant kartais brangiai kainuojančias paciento gabenimo namo išlaidas, jei jame numatyta skubios medicininės kelionės išmoka. Taip pat svarbu pažymėti, kad kelionių sveikatos draudimas padengia ne tik vietinės, bet ir tarptautinės hospitalizacijos ir gydymo išlaidas.

Dažniausiai kelionių draudimu tenka rūpintis patiems, bet mes galime jums pasiūlyti visas draudimo paslaugas, o renkantis kelionių draudimą, visuomet galėsite pasikonsultuoti su mūsų įmonės draudimo brokere ir gauti patarimų bei visą reikalingą informaciją apie draudimo kompanijų pasiūlymus, įvairius jų aspektus, kainas, tinkamiausias variantus.

Rūpinkitės savimi visuomet, o ypač kelionėje, kad jos netemdytų nemalonūs nutikimai arba, nutikus nelaimei, ją būtų galima išspręsti kuo greičiau ir kuo mažesnėmis energijos ir finansinėmis sąnaudomis.

Iki pasimatymo kelionėse

 

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!