KELIONĖ Į NORVEGIJĄ – SVAIGINANTIS SKANDINAVIŠKOS GAMTOS PATYRIMAS

Naujienlaiškiai

Esu Česlovas Ramanauskas, UAB Čegmira įkūrėjas ir aistringas keliautojas. Esu aplankęs daugybę Europos ir Pasaulio vietų, tačiau viena iš įspūdingiausių kelionių man visuomet yra Norvegijos gamta.

Apsilankęs Norvegijoje kelis kartus, nusprendžiau pradėti organizuoti keliones į Norvegiją pats, nes kiekvienais metais norisi vėl sugrįžti.. Ir taip keliones į Norvegiją jau organizuoju daugiau nei 15 metų. Šiemet, sugrįžus po pandemijos pertraukos, džiugu buvo matyti, kad visi fiordai vietoje, tik prieš kelis metus didžiulis buvęs ledynas vienoje iš lankytinų vietų nemažai aptirpo..

Kiekvieną birželio mėnesį organizuoju 10 dienų kelionę į Norvegiją nedidelėms, iki 8 asmenų grupėms. Važiavome šiemet, be jokios abejonės, važiuosime ir kitąmet. Kadangi esu nenuilstantis keliautojas ir vairuotojas, grupes į keliones vežu pats, kadangi lankytinas vietas jau pažįstu turbūt geriau nei Kauno, kuriame gyvenu, gatves. Kviečiu ir jus kitais metais prisijungti prie manęs ir keliauti su manim į šią įsimintiną kelionę. Bijote, kad bus šalta? Na, galiu tik pasakyti, kad šiemet keliaujant temperatūros vidurkis buvo apie 30 laipsnių šilumos.. O kad vienu šūviu nušautume du zuikius, grįžtame per Stokholmą ir kartu dar aplankome šį nuostabų miestą ir nepakartojamą Vasa muziejų.

Kreipkitės į mane visais turimais klausimas el. paštu ceslovas@savasautobusas.lt, UAB Čegmira Facebook ar Instagram paskyroje ir aš mielai atsakysiu į visus jūsų klausimus!

Iki pasimatymo Norvegijoje

 

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!