5 IDĖJOS, KĄ VEIKTI VAŽIUOJANT AUTOBUSU

Tinklaraštis

Ilgos kelionės gali būti sunkios ir varginančios ne tik vaikams. Mūsų įmonės vairuotojai dažnai juokauja, kad yra 3 mokami klausimai autobuse: „Vairuotojau, kada atvažiuosim?“, „Vairuotojau, kiek dar liko iki namų?“ ir „Vairuotojau, kada stosim?“. Išnaudojus visus šiuos klausimus, tenka pradėti galvoti apie idėjų, kuom užsiimti, kad kelionė praeitų greičiau. Ypač, kai visi kelionės kompanjonai ir kaimynai užmiega. Patekiame jums 6 idėjas, kad kelionė autobusu praeitų greičiau.

1. Pasikraukite mobiliuosius įrenginius. Labai tikėtina, kad didžiąją kelionės autobusu dalį, ar jį būtų tarpmiestiniu autobusu, ar užsakomuoju reisu, jūs praleisite naršant internete. Todėl prieš kelionę būtina turėti įkrautus ir paruoštus naudoti prietaisus. Patartina įsidėti net ne vieną, o kelis (jei turite), jei prireiktų tausoti kurio nors bateriją. Taip pat, mūsų autobusuose yra elektros jungtys, kur galėsite pasikrauti savo įrenginius, todėl būtinai įsidėkite kroviklius. Tačiau, turėkite omenyje, kad jūsų telefonui gali tekti „palaukti“ eilėje, kol pasikraus kitų keleivių mobilieji telefonai..

2. Įsidėkite užkandžių. Keliaujant laikas greitai bėgant stebint bėgančius vaizdus per langą ir, žinoma, užkandžiaujant. Kelionėje galvokite apie užkandžius, kurie gali būti uždaromi, kuriuose yra nedaug cukraus ir, kas labai svarbu, jie nepadaro didelės netvarkos. Krekeriai, vaisių užkandžiai, sūrio lazdelės ir švieži vaisiai paprastai būna tinkami. Vairuotojas pakeliui kelis kartus sustos, todėl, jei prireiks didesnio kąsnio, ieškokite greitų skanėstų degalinėse arba netoliese esančiose užkandinėse.

3. Sėdėjimas prie lango. Įlipkite anksčiau ir užimkite vietą prie lango, kad galėtumėte gerai matyti kelią. Jei keliaujate į naują vietą, tikėtina, kad bus galima pasidžiaugti pakeliui esančiomis naujomis vietomis. Be to, galėsite stebėti pravažiuojamas vietas, miestus ir architektūrą, žmones ir dar taip pat pasidaryti gražių nuotraukų per autobuso langą.

4. Kelionių žurnalas/piešinių knyga. Jeigu mėgstate rašyti, ar fiksuoti dienos momentus, jums patiks kelionių žurnalo-dienoraščio idėja. Pasiimkite sąsiuvinį ir žymėkitės, fiksuokite įdomius kelionės etapus, miestus, kuriuos aplankėte, lankytinas vietas, įdomius patiekalus, kuriuos išbandėte, žmones, kuriuos sutikote, gaminius ar produktus, kuriuos įsigijote ir kokia buvo jų skonių patirtis, bei visus kitus dalykus, kuriuos norėtumėte įamžinti sąsiuvinio lapuose ir nepamiršti. Labai svarbus dalykas yra užsirašyti ranka ir turėti tikrą, popierinį sąsiuvinį, o ne žymėtis telefone, planšetėje, kompiuteryje.. Jeigu rašymo idėja jums atrodo per sudėtinga – gali į pasiimtą sąsiuvinį piešti ir sukurti puikų kelionės autobusu prisiminimą.

5. Darbo užduotys, kurioms neužteko laiko. Žinoma, keliaujant labai norisi pailsėti nuo darbo užduočių ir susitelkti į kelionės patirtį ir kartu keliaujančius žmones, tačiau, jeigu per užimtą ir įtemptą darbo savaitę nesuspėjote padaryti užduoties, ar užduočių, kurios jus neramina ir norite vis tiek jas padaryti – tą galite padaryti kelionės metu. Pasiimkite kompiuterį ir padirbėkite važiuodami autobusu. Mūsų patarimas – jeigu sugalvosite, kad norite kelionės metu padirbėti, darykite tai kelionės į priekį metu. Tuomet atliksite viską, ką buvo susiplanavęs užbaigti kelionės metu ir grįžtant jau galėsite mėgautis kelionės patirtimi ir bendravimu su keleiviais, o visos darbinės užduotys bus pabaigtos važiuojant į priekį

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!