Česlovas Ramanauskas – UAB Čegmira įkūrėjas

Naujienlaiškiai

Labas!

Kaip nenuilstantis keliautojas, išvažinėjęs skersai išilgai visą Europą, prisijungiu prie keliautojų –entuziastų grupės, kurie neįsivaizduoja savo gyvenimo be kelionių.

Savo įmonę įkūriau 1998 metais, ir viskas prasidėjo nuo vieno 19 vietos VW LT-35 mikroautobuso, kurį pradėjau nuomoti užsakomiesiems reisams. Per 25 metus įmonė išaugo iki 25 transporto priemonių – autobusų, mikroautobusų, 8-viečių ir lengvųjų automobilių – parko. Pradėjus dirbti dviese kartu su žmona, vėliau prie įmonės veiklos prisijungė ir mano sūnus su dukra ir iki šiol ši įmonė yra mūsų šeimos verslas, ir, kaip dažnai juokauja mano dukra – kaip trečias vaikas šeimoje. Per 25 veiklos matus patyrėme ir šilto, ir šalto, o neseniai praėjusi pandemijos banga smarkiai neigiama prasme įtakojo ir mūsų įmonės veiklą. Tačiau sugebėjome išlikti, susiskaičiuoti nuostolius ir visada kaip ir siekėme, taip ir siekiame vieno – užtikrinti pačias geriausias autobusų nuomos paslaugas. Kadangi esame šeimos verslas, neretai dirbame ir 24 valandas 7 dienas per savaitę, o neretai su sūnumi ir patys sėdami prie autobusų vairo. Kartu su visa šeima dirba 18 profesionalių vairuotojų, kurių pagrindinė užduotis – saugiai nuvežti keleivius, padėti kelionėje ir užtikrinti visapusišką keleivių saugumą.

Siekiu būti jūsų patikimu kelionių partneriu ir visada, tiek iš savęs, tiek iš savo darbuotojų reikalauju geriausios įmanomos paslaugų kokybės. O dažnai sulaukiame padėkos už vairuotojų darbą atsiliepimai iš klientų maloniai džiugina ir leidžia tikėti, kad einame teisinga kryptimi.

Visuomet esame jūsų paslaugoms ir nuvešime jus į bet kurią pasirinktą kelionės vietą. Jums tereikia apsilankyti mūsų tinklapyje savasautobusas.lt ir ten rasite visą reikalingą informaciją ir kontaktus.

Iki pasimatymo kelionėse,
Česlovas Ramanauskas

50 vietų autobusai jūsų paslaugoms

Visą autobusų parką rasite:
19 vietų mikroautobusai jūsų paslaugoms

Visą mikroautobusų parką rasite:

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!