DRAUDIMO PASLAUGŲ NAUDA KELIONĖJE

Tinklaraštis

Draudimas – dalykas, kurį dažniausiai nukėlinėjame iki paskutinės minutės, bet kam nors atsitikus, griebiame pirmiausia ir dėkojame sau, Dievui, Visatai, kad priėmėme sprendimą ir apsidraudėme. Nors dažniausiai draudžiame automobilį, namus, save pačius nuo traumų ar savo vaikus, kelionių draudimas -dažnai pamirštas atostogų palydovas. Ir nepelnytai. Planuodami keliones, dažniau galvojame apie įvairias jų detales ir ką jų metu veiksime, o ne skiriame dėmesio apmąstyti galimiems nemalonumams.

Vis dėlto, kaip daugeliui jau tapo įprasta į lagaminą įsidėti pleistrų, vaistų skrandžio veiklai gerinti ir nuskausminamųjų, taip rekomenduojama įprasti ir įsigyti kelionių draudimą. Kam jis reikalingas? Pirmiausia tam, kad apsaugotų nuo neplanuotų papildomų išlaidų, jei kelionėje kažkas atsitinka ne pagal planą. Tai galioja ne tik galimiems sveikatos sutrikimams, bet ir atšauktiems skrydžiams, prarastiems daiktams ir panašiai.

Įprastai kelionių draudimas nekainuoja daug ir jį galima nusipirkti konkrečiai jūsų kelionės datai. Kelionių draudimas išties yra labai patraukli saugumą užtikrinanti priemonė, kuri jus apsaugos nuo daugybės galimų nemalonumų: visų pirma – pirmosios medicininės pagalbos paslaugos – įvykus nelaimingam atsitikimui,susižeidus, susirgus ar prireikus staigios operacijos (pvz. apendicito); apsaugoti savo turimus daiktus,įskaitant asmeninius dokumentus ar pinigus, kurie buvo pamesti, pavogti ar apgadinti. Taip pat – jeigu jūs pats netyčia ką nors apgadinote ar sužeidėte.

Įvairiems kelionių draudimams galioja įvairios skirtingos taisyklės, kurias atsiunčia el. paštu arba supažindina su pagrindiniais aspektais draudimo agentas. Dažniausi įsidėmėtini nestandartiniai draudimo aspektai apima kelionėms į skirtingas šalis, ypač už Europos ribų, taikomasskirtingassąlygas, amžiausįtaka draudimo kainai, o nes asmenims virš 65 metų amžiaus verta pasižiūrėti į būtent senjorams skirtus kelionių draudimo paketus. Atkreiptinas dėmėsys, kad kai kurios veiklos, pavyzdžiui, slidinėjimas ar nardymas, nėra dengiamos įprastu draudimu, tam reikės sumokėti papildomą mokestį.

Ir naujausi pakeitimai yra dėl Covid-19 pandemijos, kuomet draudimo kompanijos pradėjo siūlyti iki šiol neegzistavusius draudimo paketus dėl Covid-19 apsaugos: dauguma draudimo tiekėjų tokią apsaugą vis dar teikia tik kaip papildomą paslaugą, todėl būtinai įsitikinkite, kad ji įtraukta į jūsų polisą, jeigu jums tai aktualu.

Kelionių draudimą įsigyti nėra sunku, tereikia užeiti į bet kurį draudimo kompanijos biurą ar kreiptis į savo draudimo agentą. UAB Čegmira siūlo visas draudimo paslaugas ir pasirinkus keliauti su mūsų kompanija, mes iš karto galėsime pasirūpinti ir jūsų draudimo poreikiais.

Jei turite kreditinę kortelę, gali būti, kad į ją jau įtrauktas kelionių draudimas ir už tai papildomai mokėti nereikės. Vis dėlto, atkreipkite dėmesį į sąlygas – jis nebūtinai galios jūsų antrajai pusei ar šeimos nariams, todėl juos apdrausti gali tekti atskirai. Draustis ar ne, spręsti jums. Tačiau, mūsų nuomone, tikrai verta –sveikatos priežiūros paslaugos gali būti neįtikėtinai brangios, o pamesti daiktai sukelti daug papildomų išlaidų, kurios praktiškai visada bus didesnės nei draudimo kaina. Bet kuriuo atveju, linkime jums sklandžių, saugių ir smagių kelionių visomis įmanomomis transporto priemonėmis!

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!