KELIONIŲ DRAUDIMAS JŪSŲ KELIONEI

Tinklaraštis

Daugelis iš mūsų mėgstame keliauti. Ar tai būtų trumpa dienos išvyka su šeima savo automobiliu, ar ilgesnė kelionė ir skrydis į pasirinktą šalį, ar kelionė autobusu su smagia kompanija. Į keliones dažniausiai nevažiuojame spontaniškai, o jos planavimui skiriame nemažai laiko. Jeigu nereikia vykti toli ir krautis lagaminų, tačiau važiuojant į bet kokią išvyką, reikia pagalvoti ir apie užkandžius, galbūt pledą ar pagalvę, tvarkaraštį, kelionės laiką, sustojimo vietas, atvykti laiku į numatytą vietą ir nevėluoti. Kelionės planavimas, bet kuriuo atveju, pareikalauja ir laiko, ir dėmesio. Ir nors dažniausiai savo išvykas iš namų suplanuojame kruopščiai, tačiau kelionės nėra garantuotas įvykis, kad viskas vyks pagal planą.

Kelionės yra nenuspėjamos net ir geriausiais laikais, net ir suplanavus viską iki smulkmenų. Ir nors neįmanoma visko apgalvoti ir nuo visko apsisaugoti, kelionių draudimas yra ta priemonė, kuri dažnai padeda apsisaugoti nuo netikėtumų. Ir nuo gana nemalonių. Jei jūsų kelionė netikėtai būtų atšaukta arba baigtųsi anksčiau laiko, ar galėtumėte lengvai išspręsti finansinius nuostolius? Arba, jei kam nors iš jūsų grupės dėl sveikatos problemų prireiktų skubios medicininės pagalbos, ar galėtumėte padengti šias išlaidas? Kelionių draudimas gali padėti išspręsti šias ir daugelį kitų problemų. UAB Čegmira ne tik gali jums išnuomoti autobusą jūsų kelionėms, bet ir pasiūlyti visą draudimo priemonių spektrą jūsų keleiviams. Kalbant apie keliones, aktualiausias, žinoma, yra kelionių draudimas.

Kelionių draudimas yra unikalus ir priklauso nuo kelionės detalių. Geriausias polisas padengia tik tai, ko jums reikia, ir jo kaina atitinka jūsų biudžetą. Susisiekus su mumis, mūsų draudimo brokerė galės palyginti įvairių draudimo kompanijų teikiamus pasiūlymus, surasti palankiausią ir geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kelionės draudimo variantą.

Daugelis kelionių draudimo polisų apima medicininę apsaugą nuo pirmosios pagalbos medicinininėms išlaidoms, patirtoms keliaujant. Patikimas kelionių draudimo polisas su medicinine apsauga pasirūpins medicinine priežiūra ir susijusiomis išlaidomis, įskaitant kartais brangiai kainuojančias paciento gabenimo namo išlaidas, jei jame numatyta skubios medicininės kelionės išmoka. Šios išlaidos lengvai gali siekti dešimtis ar net šimtus tūkstančių dolerių, todėl sveikatos apsaugos draudimas yra ne tik rekomenduotinas, bet, norint jaustis kaip įmanoma saugiau svečioje šalyje – būtinas.

Dažnai keliaujantys į užsienį keliautojai, kurie turi gana didelę tikimybę užsikrėsti kokia nors vietine liga ar susižaloti užsienio šalyje, būtinai turėtų turėti kelionės draudimą, apimantį būtinosios medicinos pagalbos išlaidų draudimą. Taip pat svarbu pažymėti, kad kelionių sveikatos draudimas padengia ne tik vietinės, bet ir tarptautinės hospitalizacijos ir gydymo išlaidas.Renkantis kelionių draudimą, visuomet galėsite pasikonsultuoti visais kilusiais klausimais su mūsų įmonės draudimo brokere ir gauti patarimų bei visą reikalingą informaciją apie draudimo kompanijų pasiūlymus, įvairius jų aspektus, kainas, tinkamiausias variantus.

Sveikata – didžiausias mūsų turtas. Ja privalome rūpintis kasdien, saugoti ne tik save, bet ir savo vaikus, šeimos narius ir artimuosius. Todėl pasirūpinti sveikata kelionėje – būtina, nes tai sveikatos sutrikdymai užsienyje – pačios nemaloniausios situacijos, galinčios sugadinti visas jūsų atostogas ir paploninti piniginę nemažomis neplanuotomis išlaidomis. Kam nors atsitikus svečioje šalyje, bus tikrai ne laikas naršyti internete ir ieškoti pagalbos svetimomis kalbomis. Bus reikalingas tik vienas telefono numeris, esantis ant jūsų draudimo poliso. Rūpinkitės savimi visuomet, o ypač kelionėje, kad jos netemdytų nemalonūs nutikimai arba, nutikus nelaimei, ją būtų galima išspręsti kuo greičiau ir kuo mažesnėmis energijos ir finansinėmis sąnaudomis.

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!