KAIP KELIAUTI SU AUGINTINIU

Tinklaraštis

Augintinio pasiėmimas kartu į kelionę tikrai gali padaryti atostogas daug linksmesnes ir smagesnes, jeigu kuopščiai tai suplanuosite. Nors kelionės su augintiniu planavimas gali būti šiek tiek sudėtingesnis, tačiau viskas yra įmanoma ir nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Skaitykite toliau ir sužinosite keletą patarimų, kad kelionės su šunimi būtų malonios.

Sveikatos patikrinimai. Prieš išvykdami į ilgesnę kelionę nuveskite šunį pas veterinarijos gydytoją, kad šis patikrintų jo sveikatą. Įsitikinkite, kad visi jo skiepai yra atnaujinti; pasiimkite su savimi skiepų įrašus. Keliaujant lėktuvu reikia sveikatos pažymėjimų. Pasiteiraukite veterinarijos gydytojo, ar jūsų šuo yra tinkamos psichinės ir fizinės būklės keliauti. Atminkite, kad ne visiems šunims patinka vykti į kelionę. Kad šuo keliaudamas būtų sveikas, pasiimkite jam įprasto maisto. Nepamirškite vandens buteliukuose ir būtinai pasiimkite jam reikalingų vaistų.

Būkite pasiruošę nenumatytiems atvejams. Suraskite artimiausios visą parą veikiančios greitosios veterinarijos ligoninės numerį ir užprogramuokite jį savo mobiliajame telefone kartu su nuolatinio veterinarijos gydytojo biuro ir skubios pagalbos telefono numeriu (jei veterinarijos gydytojams reikėtų pasikalbėti tarpusavyje). Tokiu būdu, jei nutiktų taip, kad jūsų šuniui prireiktų medicininės pagalbos, būsite pasiruošę ir turėsite reikiamą informaciją.

Gyvūnų kelioniniai narvai. Jeigu jūsų augintinis nėra didesnis už vidutinį, kelionėje jums pravers gyvūno dėžė arba narvas. Tai yra puikus būdas užtikrinti šuns saugumą automobilyje, be to, ji būtina keliaujant lėktuvu. Jis taip pat gali apsaugoti jūsų augintinį nuo bėdų viešbutyje ar šeimininko namuose. Dėžių galima įsigyti daugelyje gyvūnų prekių parduotuvių. Pirkdami atkreipkite dėmesį į šias savybes:

  • Pakankamai dideli, kad šuo galėtų stovėti, apsisukti ir atsigulti.
  • Tvirta, su rankenomis ir laikikliais, be vidinių išsikišimų.• Nepralaidus dugnas, padengtas sugeriamąja medžiaga.
  • Ventiliacija priešingose pusėse, su išoriniais apvadais arba rankenėlėmis, kad neužsikimštų oro srautas.
  • Etiketė “Gyvas gyvūnas”, rodyklės, rodančios vertikalią padėtį, savininko vardas, pavardė, adresas ir telefono numeris.
  • Į dėžę įdėkite patogų kilimėlį, mėgstamiausią šuns žaislą ir buteliuką vandens, ir jūsų šuo jau pasiruošęs keliauti.

Identifikavimas. Jei jūsų šuo kelionėje pasimestų, galite padidinti tikimybę jį susigrąžinti, jei pasirūpinsite, kad jį būtų galima tinkamai identifikuoti: įsitikinkite, kad jūsų šuo turi tvirtą pavadėlį ir apykaklę. Ant antkaklio turėtų būti identifikavimo etiketės su šuns vardu, jūsų vardu ir namų telefono numeriu, taip pat pasiutligės skiepų įrodymas. Jei planuojate išvykti ilgiau nei kelioms dienoms, apsvarstykite galimybę įsigyti antrą identifikavimo žetoną, kuriame būtų nurodyta jūsų atostogų vieta ir telefono numeris. Su savimi pasiimkite naujausią šuns nuotrauką ir jo sveikatos dokumentų kopiją, kurioje būtų nurodyti visi paskutiniai skiepai.

Kadangi mes esame sausumos transporto atstovai, tai norėtume priminti, kad keliaujant automobiliu su šunimi pripratinkite šunį prie automobilio, leisdami jam sėdėti kartu su jumis, neišvažiuojant iš važiuojamosios dalies, o paskui leiskite trumpai pasivažinėti. Išvenkite, kad jūsų šuniukui gali pasidaryti bloga, leisdami jam keliauti tuščiu skrandžiu. Tačiau pasirūpinkite, kad jis visada turėtų daug vandens. Pasirūpinkite, kad automobilis būtų gerai vėdinamas. Jei šuo yra dėžėje, įsitikinkite, kad į dėžę gali patektišviežio oro. Kad ir kaip juokingai ir smagiai tai atrodo nuotraukose, neleiskite savo šuniui važiuoti su galva, kyšančia pro atvirą langą. Tai gali sukelti akių sužalojimus. Dažnai sustokite pasivaikščioti ir atsigerti. Būtinai sutvarkykite po savo šuns. Niekada, niekada nepalikite šuns be priežiūros uždarytoje transporto priemonėje, ypač vasarą. Tai pati svarbiausia taisyklė, iš visų, aptartų šiame straipsnyje

UAB Čegmira

Jūs gavote šį naujienlaiškį, nes sutikote gauti mūsų naujienas elektroniniu paštu arba esate mūsų klientas.Jeigu daugiau
nebenorite gauti UAB Čegmira naujienlaiškio, atsakykite į šį laišką su tekstu „NEBESIŲSTI“.

Bendraukime!